Dimineata, trezita de cel mai dulce "te iubesc" , care se trasforma in cel mai dureros ramas bun. Stii era ziua aia . Ziua aia care o am si acum in minte .
Tu cu mine , noi, despartiti de o tara tampita, T.S.A , oare ei ii place ca ii calci strazile si nu esti cu mine, poate ii place sa ne vada suferind amandoi.
Tara tampita, auzi tara spaghetelor :-j . De ce exista? Sa ma desparta de tot ce iubesc? :(
Pfff ..... De doua luni totu`i negru, parca totu`i impotriva mea, parca ceva lipseste, parca ma aflu pe alta planeta si sunt doar eu, eu si cu mine ... doar noi :|.
Vino aici, ia`ma in brate, ia`ma acasa, iubeste`ma cum o faceai cand erai acasa.
Te astept ;x !
Te rog nu ma dezamagiii !! ;x