Simo.
Cand Trandafirii Mor ...
Ar fi mers cu el si`n gaura de sarpe ,
Doar sa`l tina`n brate si s`auda`n noapte
Din gura lui cele mai frumoase soaptee .. 8-> =p~ ..
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire