-_-.

Alarma incepuse . O melodie lenta cantata de un italian foarte aratos =p~ . 
Fata se trezeste brusc pe la sfarsitul melodiei. O opreste .
 In plina iarna o raza de soare isi face simtita prezenta printr`un geam usor deschis. 
O poza ii apare in fata , cazuta de pe masa de vantul care batea cu putere. 
Cu un baiatul pe care l`a iubit pentru prima data . 
Dar ea nu a avut parte niciodata de aceea iubire pe care ea o dadea. 
Cu ochii umezi isi ia bricheta isi aprinde tigarea si ii da foc fotografiei.
 In acel moment baiatul face accident si masina in care era ia foc.
 Dar inainte scrisese acasa o pozie de dragoste pentru aceea fata fara aceasta sa stie ca el o iubeste, chiar daca era cu alta. 
La inmormantare, fata observa acel bilet, hotaraste sa dispara din viata celor care o iubesc certandu`se cu toti, facandu`i sa nu o mai iubeasca. 
Dupa ce reuseste asta cu prietenii ei, isi aprinde ultima tigare si isi scrie ultimile secunde din viata si o scrisoare  cu iubirea pe care o purta in tot timpul asta.
 Tigarea s`a stins, scrisoarea este facuta,dar parca pofta incepuse mai rau, asa ca  aprinde o  ultima tigare langa o sticla de benzina, aceeasta explodeaza. 
Dar prietena ei cea mai buna intra in camera ei in momentul potrivit si o duce repede la spital. 
Fata era in coma. 
Cand ii apare acel baiat spunandu`i ca nu este momentul ei, ea trebuie sa traiasca si sa inceteze sa il iubeasca, el nu merita asta. 
Fata se trezeste, incearca sa se sinucida, dar baiatul cu care era impreuna o opreste. 
Aceasta hotaraste sa nu`l uite niciodata pe baiatul pe care la iubit cel mai mult si acum sa`l asculte sa incerce sa`l iubeasca pe acesta cu care era.