muriiim =)) -_-

11.11.2011.
ora. 11:11:11.

Toti vor sa creada ca noi vom murii .. 
Da` ce conteaza ?
Viata are si ea un sfarsit ;x .

p.s. : nimeni nu moare ♥ =p~. 

A murit ..
E moarta .
Cine ? 
Tristetea din sufletul meu ..
Cenusa inca mai este.
Curand, vantul de afara, o va risipii .. 
Ea va disparea in totalitate  ..

p.s.: deci azi chiar moare ceva ;x . 


p.s. 11.11.2011 . asa si ? 
Pica luna in pahar =)))
Soarele nu mai e .
Ploua cu fericire :x :)).