Simo.
mi amor..
e ciudat cum o iubire vine dupa alta.
e ciudat cum vine cand nu te astepti si de la cine nu te astepti.
sau poate nu e o noua iubire ci doar o ramasita din cea veche ce incearca sa`si gaseasca stapan ^_^.
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire