rain ...

Hi`hi ^.^ 

Marţi. Ceaţăă. Frig. Tezăă >.< . 

Toate cifrele mi se amestecă în cap şi izbugnesc într'o fericire molipsitoare...
O harababurăă de litere în capul meu, ca într'un puzzle care nu se mai terminăă..
Ce tezăă ? 
De unde învăţat ^.^ ?
Plouăă afară, iar in sufletul meu ninge cu inimioare O.o .. 

E decembrie şi plouăăă -.- ..

Youu lost mee ^.^ ... 
And you gone away with your fake love ... 
I don't care,  i'm happy  o.O  .