Hi`hi ^.^
Marţi. Ceaţăă. Frig. Tezăă >.< .
Toate cifrele mi se amestecă în cap şi izbugnesc într'o fericire molipsitoare...
O harababurăă de litere în capul meu, ca într'un puzzle care nu se mai terminăă..
Ce tezăă ?
De unde învăţat ^.^ ?
Plouăă afară, iar in sufletul meu ninge cu inimioare O.o ..
E decembrie şi plouăăă -.- ..
Youu lost mee ^.^ ...
And you gone away with your fake love ...
I don't care, i'm happy o.O .
