Nu e inca noapte, inca nu a nins, iar eu inca sunt aici, pe langa mi si mi de lacrimi cazute din cer.
Nu stiu inca ce se va intampla ...
Dar un lucru il stiu sigur ...
Imi e tare dor ....
Oare cei care ma privesc ce vad ?
Stai opreste`te inca nu ma privi, inca nu sunt gata.
Iar tu incepi sa ma cauti prin fum.
Eu sunt inca aici, asteptand ....
Imi e tare dor de ceva pe care nu l`am avut ... de fapt ... niciodata !
Din minut in minut, privesc acel ceas vechi care este inca blocat pe ora cand tu ai plecat ...
N`am sa incerc sa mint, ca`mi e bine, pentru ca nu`mi e.
De fapt imi e dor si stiu ca am mai zis`o.
Ai avut dreptate, fericita nu voi fi in bratele altui baiat.. dar nici in ale tale..
Dar se pare ca am zis ca n`o mai fac si eu continui sa mint ...
Imi pare rau, dar ..
Te iubesc ^.^ !

