Simo.
și dacă aș putea vorbii cu tine ți-aș spune că-mi e dor să îți privesc zâmbetul , că-mi e dor să-mi spui să am grijă de mine și că mă adori . îmi e dor de tine ! sper că ești bine . .
Postare mai veche
Pagina de pornire