Ma trezesc cu noaptea in cap, pentru ai face o vizita surpriza surorii mele , Anie ;x .
Ma gandesc sa o iau de acasa si sa mergem in aeroport, pentru ca venise ziua cand aterizau avioanele din Italia . Ajunse la aeroport, Ana se intrista deodata. M`am dus la ea am luat`o in brate si i`am zis " Nu te intrista Ana totu` va fi bine :* " .
Cand se aude o voce care ne informeaza ca avioanele care ajungeau din Italia, ajung tocmai peste o ora . Noi decidem sa stam putin pe niste bancute .
Deodata ne atrage atentia un covor rosu` plin cu petale de trandafir. Ana decide sa mergem pe el, eu o urmez. Covorul se termina in fata unei usi, pe care doi gentlemeni ne`o deschid si ne conduc spre mijlocul ringului de dans . Cand apar doi baieti, cunoscuti doar din poze . Dar stai erau Eiiii ;x . Muzica incepuse , era o melodie lenta cantata de un italian, incepem sa dansam. Totul era perfect.
Pana cand se aude o voce " Zborul Italia - Romania a fost anulat ". Care ne duce din mijlocul ringului de dans pe bancutele din aeroport. Ne dam seama ca a fost numai un vis.
