Noi ;x.

    Sti, ea nu e sora mea pe bune, dar Dumnezeu m`a ajutat s`o gasesc dintr`atata lume. 
    Sa gasesc cea mai frumoasa, dulce, de treaba fataa dupa planeta, un inger ;x . 
   Eaa e sisu` meuu mai maree maa ;x .
Ii multumesc enorm pentru ca a fost , e si va fi alaturi de mine ;x !!!
   Nu conteaza ca nu e langa mine fizic . Ea are o particica din inimioara mea la ea ;x si o particica din inima ei la mine . Dar stai linistita sisu` ;x eu o voi pastra in siguranta. O voi imbratisa in fiecare secunda din viata mea ;x sti cum imbratisez acel catel care mi`ai zis ca esti tu ;x . Ti amo !!!