Astfel incat acum , m`am gandit numai la ELE, ca sunt numai ale mele, ca sunt surorile mele, una mica si una mare, sunt foarte speciale pentru mine, asa cum eu, sunt speciala pentru ele . Nu`mi pasa si nu`mi va pasa de ce va zice lumea, eu am doua surori , care nu sunt ale mele pe bune , dar Dumnezeu ma ajutat sa le gasesc dintr`atata lume, s`a ne intelengem de minune .
Ele se stiu ;x .
Pentru ca sunt ale mele : Ana si Stefi ;x .
Pentru ca le iubesc foarte mult !
Si le multumesc enorm pentru ca sunt langa mine cand nu`mi e bine ;x !
Un adevar prieten e langa tine si cand iti e bine si cand iti e rau.