Sunt unele persoane pentru care chiar merita sa traiesti ;x !

      Cica intotdeauna trebuie sa te gandesti inainte de a face ceva , mai ales daca acel ceva iti poate schimba viata , sau ii poate face rau unei persoane pe care o iubesti .
       Astfel incat acum , m`am gandit numai la ELE, ca sunt numai ale mele, ca sunt surorile mele, una mica si una mare, sunt foarte speciale pentru mine, asa cum eu, sunt speciala pentru ele . Nu`mi pasa si nu`mi va pasa de ce va zice lumea, eu am doua surori , care nu sunt ale mele pe bune , dar Dumnezeu ma ajutat sa le gasesc dintr`atata lume, s`a ne intelengem de minune . 
   Ele se stiu ;x . 
 Pentru ca sunt ale mele : Ana si Stefi ;x . 
   Pentru ca le iubesc foarte mult ! 
   Si le multumesc enorm pentru ca sunt langa mine cand nu`mi e bine ;x ! 
Un adevar prieten e langa tine si cand iti e bine si cand iti e rau.