Nu titlu`... doar vise ^_^ .

Am obosit sa tot par fericita, 
Sa vedeti ca sunt fericita 
Sa ziceti ca si voi sunteti daca sunt eu ^_^ 
Dar pentru ce fac asta ?
Oricum nimanui nu`i pasa ! 
Si acum mi s`a demonstrat ! 
Am pierdut ceva ce credeam ca niciodata nu voi pierde .
Te`am pierdut pe tine ..
Ma simt ca o fetita mica careia ii s`a furat ursuletu`. 
Dar ei mami ei ii ia alt ursulet si numai plange ..
Dar eu ? 
Eu nu vreau alt `ursulet` ..
Vreau `ursuletu` meu care era inainte =p~. 
Eu inca imi astept `ursuletul` ..
Pentru ca`l iubesc *_* 

` ♥ `