Am obosit sa tot par fericita,
Sa vedeti ca sunt fericita
Sa ziceti ca si voi sunteti daca sunt eu ^_^
Dar pentru ce fac asta ?
Sa vedeti ca sunt fericita
Sa ziceti ca si voi sunteti daca sunt eu ^_^
Dar pentru ce fac asta ?
Oricum nimanui nu`i pasa !
Si acum mi s`a demonstrat !
Am pierdut ceva ce credeam ca niciodata nu voi pierde .
Te`am pierdut pe tine ..
Ma simt ca o fetita mica careia ii s`a furat ursuletu`.
Dar ei mami ei ii ia alt ursulet si numai plange ..
Dar eu ?
Eu nu vreau alt `ursulet` ..
Vreau `ursuletu` meu care era inainte =p~.
Vreau `ursuletu` meu care era inainte =p~.
Eu inca imi astept `ursuletul` ..
Pentru ca`l iubesc *_*