Pe patul de spital
--------------------------
O domnisoara ^_^ statea intisa uitandu`se la o poza .
Deodata un baiat se apropie de ea .
- Am venit intr`un suflet la tine ... Ce ti s`a intamplat ? spuse baiatul speriat .
Insa fata ii arata numai fotografia .. Nu mai poate sa`i zica altceva ..
-----------------------
Asistenta intra in salon ..
--------------------------
- Sunteti pregatita pentru operatie ?
Pacienta se ridica de pe pat .. il saruta pe baiat si pleaca spre sala de operatii. .
-------------------------------
In drum baiatul alearga spre fata si o opreste ...
- Ce operatie ? Iubire ce ai?
- Doctorul a zis ca poate sa`mi scoata tot ce simt pentru tine .
- Poftim ?
Deodata pacienta cade ..
Doctorul o aseaza repede pe pat ..
Inima ei nu mai batea ...
-----------------------------
Inima ei se opreste !!
----------------------
Baiatul nu se poate desparti de ea ..
O duce la el acasa ..
-----------------------
La inmormantarea fetei ..
Baiatul ramane acolo ..
Si repeta intr`una `Iubito imi pare rauu dar nu te`am crezut niciodata cat ma iubesti si cat suferi .. am avut orgoliul prea mare ...te rog Doamne macar sa ajungem impreuna dupa ` ..
---------------------------------------------------
Se hotaraste sa se sinucida ..
Pentru a se duce la ea si a`i cersii iertarea ..
------ ` ♥ `--------` ♥ `------- ` ♥ `---------` ♥ `------