----------------------------
Viata este un joc .
Daca sti regurile treci nivelele .
Si nu uita ai doar o viata .
Asa ca nu te lasa omorat/a de `monstri` ;x
-----------------------------------------------------------
Mai este doar o zi ^_^ . De scoala 8-| .
In care stau linistita in bancuta mea si ma gandesc la TRECUT si VIITOR .
In ce `hal` s`a schimbat lumea asta. Cat de mult poate sa schimbe o tara o persoana 8-| .
Am auzit multe minciuni la viata mea . Dar minciuna ta le intrece pe toate. ^_^
Cica PEPSI *_* ingrasa si nu e bun pentru sanatate. ^_^ . Na maa ca nu m`am ingrasat . Nici nu mi`am stricat sanatatea cu el. Mi`am stricat`o ca iubesc pe cine nu trebuie . M`am distrus din cauza dozelor de tristete. Acesta e doar drogu` meu =p~ .Care ma mai tine in viata . Pe langa niste melodii triste care`i dau un sens si niste prieteni care te ajuta sa treci peste asa zisele `necazuri` uff..
Am scris prea mult ^_^ .
Jumatate de noapte am irosit`o in suspine si`n pareri de rau ..
Pentru ochii 8-> buzele =p~ pe care nu le`am vazut niciodata .
Pentru asa zisu` baiat pe care`l iubesc !
Pentru ca sunt atat de proasta sa`l iubesc !
Stii deobicei ne indragostim de persoane care nu trebuie .
Si deobicei sufera doar cel ce iubeste !
DOAR ATAT !