Doar litere scrise fara rost ^_^ .

----------------------------
Viata este un joc .
Daca sti regurile treci nivelele .
Si nu uita ai doar o viata .
Asa ca nu te lasa omorat/a  de `monstri` ;x
-----------------------------------------------------------


                 Mai este doar o zi ^_^ . De scoala 8-| . 
         In care stau linistita in bancuta mea si ma gandesc la TRECUT si VIITOR .
   In ce `hal` s`a schimbat lumea asta. Cat de mult poate sa schimbe o tara o persoana 8-| .
Am auzit multe minciuni la viata mea . Dar minciuna ta le intrece pe toate. ^_^ 
Cica PEPSI *_* ingrasa si nu e bun pentru sanatate. ^_^  . Na maa ca nu m`am ingrasat . Nici nu mi`am stricat sanatatea cu el. Mi`am stricat`o ca iubesc pe cine nu trebuie . M`am distrus din cauza dozelor de tristete. Acesta e doar drogu` meu =p~ .Care ma mai tine in viata . Pe langa niste melodii triste care`i dau un sens si niste prieteni care te ajuta sa treci peste asa zisele `necazuri` uff.. 
             Am scris prea mult ^_^ .
   Jumatate de noapte am irosit`o in suspine si`n pareri de rau ..
                                 Pentru ochii 8-> buzele =p~ pe care nu le`am vazut niciodata .
                                           Pentru asa zisu` baiat pe care`l iubesc ! 
                                                      Pentru ca sunt atat de proasta sa`l iubesc ! 
                                                                      Stii deobicei ne indragostim de persoane care nu trebuie . 
                                                                                Si deobicei sufera doar cel ce iubeste ! 
                                                                                             DOAR ATAT !