Jumatate de seara am irosit`o in suspine , in pareri de rau si in acele iertari care le faceam mereu, fara sa ma gandesc daca merita. Acum e diferit, eu ma duc catre un alt inceput si tu .... Nu`mi mai pasa ! Trecut : Iubire, Iertare, Tradare , Nepasare .
----------------------------------------------------
Din cauza ta nu pot sa mai am incredere in nimeni !
Pentru ca tu ai fost cel in care am avut cea mai mare incredere!
Cel care ma suntinea in tot ce faceam !
Nu stiu ce ai facut in T.S.A. si nici nu`mi va pasa. ..
Dar nu stiam ca o tara schimba atat de mult o persoana.
Tu numai poti sa fii ca inainte !
Nu mai poti !
Povestea s`a terminat .
Am scris impreuna ..
Povestea s`a terminat .
Am scris impreuna ..
4 luni , 3 saptamani , 2 zile , 1 ora ....
Timpul s`a scurs.
Au ramas amintirile si parerile de rau .
Deci imi pare rau ca te`am iubit si ca te iubesc !
Imi pare rau ca te`am ales pe tine si nu puteam pe altu!
Imi pare rau inima ca te`am distrus datorita lui ..
Si sunt sigura ca nici dupa ce se va termina nu vei putea ..
Dar imi pare rau .. Aici se termina totul..
Povestea s`a terminat aici ..
Imi pare rau ! Ca nu mi`am dat seama mai devreme ca te vei schimba atat de mult in 2 luni !
-----------------------------------
Stop Life !
Stop love !
Stop !!!!
