Simo.
`Broo` ^_^.
Pentru ca el mi`a dat`o..
Pentru ca`mi placee =p~
Pentru ca eu i`am dat`o..
Si pentru ca lui ii place ;x .
Multumesc Bro` ;x !
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire