Un zambet adormit . A invins suferinta si a rasarit . Mi`a fost dor de ell ` .
De nebunia pe care`o aveam =p~ De toot ...
Doar o secunda . ``zambet de`o secunda`` .
Acel zambet firav este invis iar de acele cuvinte spuse fara a gandii.
Cum puteam sa mai zambesc ?
Acum ...
Nimic numai conteaza ...
Beib` am uitat sa`ti zic .. azi am zambit .. dupa mult timp .. dar inainte sa`ti zic tu mi l`ai uciss ...
Aud o voce trista care tot imi repeta :`` e timpu` ! `` ..
Pentru ce ? Ce se va intampla acum?
Iar lacrimi?
Poatee ..
Poate eu sunt de vina ..
Poatee tuu ..
Poate distanta care`i intre noi ..
Poatee nu stiu .. Nu stiu ce se mai intampla ..
Nuu...
Nu traiesc ... pentru ca mi`a pierit pofta de viata !
Nu zambesc .. pentru ca ii e frica iar sa iasa si sa moara !
Te iubesc ... pentru ca asa a fost si asa va fi ;x .♥ .
Nu ascult .. pentru ca `Nu pot.. aud doar o fraza : `you don't love me` ..
You..
You don't love me` ..
You don't love me` ..
You don't love me` ..
You don't love me` ..
You don't love me` ..
You don't love me` ..
You don't love me` ..
You don't love me` ..
You don't love me` ..
You don't love me` ..
You don't love me` ..
...................
Doar asta mai aud .. si cateva melodii care ma mai tin in viata ..
Gata ! x___x
Imi pare rau ..
Beib` : pentru ca nu ti`ai dat seama cat de mult te iubesc ♥ ...
Sisu` `A.` : Pentru ca daca continui asa si eu o sa dispar ♥ . ..
Sisu` `S.` : Pentru ca o sa te superi daca o sa dispar ♥ . ..
Imi pare rau ... lacrima .. pentru ca nu am putut sa te inving c`un zambet ...
Te iubescc ...
Te iubesc ...
Te iubescc ...
Te iubesc ...
Te iubescc ...
Te iubesc ...
Te iubescc ...
Te iubesc ...
C .!
Te iubesc ..
Doar pe tine !
4 luni,
2 saptamani ,
3 zile . ♥ .
Pentru unii sunt doar niste cuvinte..
Aberatii .. Dar pentru mine ..
Sunt niste cuvinte pline de sentimente ♥.
Oricum nimeni nu le intelege..
Oricum EL le va lua ca pe niste `porcarii` ....``