Povestea inimii =p~ .. A unui zambet ;x ... Povestea mea !!

  Cum putea cea mai frumoasa zi din viata mea sa se termine asa prost ?
  Un zambet adormit . A invins suferinta si a rasarit . Mi`a fost dor de ell ` .
  De nebunia pe care`o aveam =p~ De toot ... 
  Doar o secunda . ``zambet de`o secunda`` . 
  Acel zambet firav este invis iar de acele cuvinte spuse fara a gandii. 
  Cum puteam sa mai zambesc ? 
  Acum ... 
  Nimic numai conteaza ...
  Beib` am uitat sa`ti zic .. azi am zambit .. dupa mult timp .. dar inainte sa`ti zic tu mi l`ai uciss ...

 Aud o voce trista care tot imi repeta :`` e timpu` ! `` ..
Pentru ce ? Ce se va intampla acum? 
Iar lacrimi? 

 Poatee ..
      Poate eu sunt de vina .. 
      Poatee tuu ..
      Poate distanta care`i intre noi ..
      Poatee nu stiu ..  Nu stiu ce se mai intampla .. 

Nuu...
      Nu traiesc ... pentru ca mi`a pierit pofta de viata ! 
      Nu zambesc .. pentru ca ii e frica iar sa iasa si sa moara  ! 
           Te iubesc ... pentru ca asa a fost si asa va fi ;x .♥ .
      Nu ascult .. pentru ca `Nu pot..  aud doar o fraza : `you don't love me`  ..

 You..
You don't love me`  ..
You don't love me`  ..
You don't love me`  ..
You don't love me`  ..
You don't love me`  ..
You don't love me`  ..
You don't love me`  ..
You don't love me`  ..
You don't love me`  ..
You don't love me`  ..
You don't love me`  ..
...................

        Doar asta mai aud .. si cateva melodii care ma mai tin in viata ..
                                 Gata ! x___x 

Imi pare rau ..
Beib` : pentru ca nu ti`ai dat seama cat  de mult te iubesc ♥ ...
Sisu`  `A.` : Pentru ca daca continui asa si eu o sa dispar ♥ . ..
Sisu` `S.` : Pentru ca o sa te superi daca o sa dispar ♥ . ..
Imi pare rau ... lacrima .. pentru ca nu am putut sa te inving c`un zambet  ...


Te iubescc ...
Te iubesc ...
Te iubescc ...
Te iubesc ...
Te iubescc ...
Te iubesc ...
Te iubescc ...
Te iubesc ...


C .! 
Te iubesc ..
Doar pe tine ! 

4 luni,
2 saptamani ,
  3 zile . ♥ .



``Doar niste cuvintee ....
Pentru unii sunt doar niste cuvinte..
Aberatii .. Dar pentru mine ..
Sunt niste cuvinte pline de sentimente  ♥.
Oricum nimeni nu le intelege..
Oricum EL le va lua ca pe niste `porcarii` ....``