Un suflet , intr`un corp dragalash` =p~ .
``Potaiee =p~.``
Poreclit ``S.Anie``.
Doi ochisori `de catelus` :o3
Ce`si asteapta vindecarea ..
Astia se numesc oameni ?
Nuuuu x___x .
Animalee 8-| Ba nuu :( ca animalele sunt dragalase si jucause .
Dar voi ce sunteti ?
Diavoli` !!
4 luni =p~
Te rog nu doar atat !!
Te iubesc ..
