Sentimente`n culori =p~ !

~ Prostii scrise in graba ~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ceatăăăăăăăă !!!!!!!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Totul e întunecat . 
Inima imi plange de atata durere.
`Inceteaza ! 
Lasa`l sa plece !
Fi rece, nu mai suferi pentru el ! 
Ca el sunt inca zece !
Si inca zece care te asteaspta ! 
De ce nu incetezi ? 
Te prostesti atata? 
Suferi pentru el...ca el sunt multi..e lumea plina ..
Dar un suflet pur ca tine nu trebuie distrus de`un baiat caruia nu ii pasa .`
Toti imi spuneti fel si fel de reprosuri ..
Stiu sunt o proasta.. sufar pentru cineva care chiar nu ma iubeste ..
Dar asta sunt .. asta o sa fac mereu .. 
Si mereu o sa existe un baiat care sa`mi puna capac! 
Mereu o sa`l iubesc ...
Dar , el nu o sa ma iubeasca ..
Dar asta e viata ... NEDREAPTA...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 Un zambet de copil inocent se ascunde in spatele unei suferinte . 
Cat timp va mai sta acolo ? 
Dar el continua sa minta persoanele care`l iubesc .. Acel zambet e defapt un `zambet invers`  :( ` 

~ Prostii scrise din inima ;x ~