~ Prostii scrise in graba ~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ceatăăăăăăăă !!!!!!!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Totul e întunecat .
Inima imi plange de atata durere.
`Inceteaza !
Lasa`l sa plece !
Fi rece, nu mai suferi pentru el !
Ca el sunt inca zece !
Si inca zece care te asteaspta !
De ce nu incetezi ?
Te prostesti atata?
Suferi pentru el...ca el sunt multi..e lumea plina ..
Dar un suflet pur ca tine nu trebuie distrus de`un baiat caruia nu ii pasa .`
Toti imi spuneti fel si fel de reprosuri ..
Stiu sunt o proasta.. sufar pentru cineva care chiar nu ma iubeste ..
Dar asta sunt .. asta o sa fac mereu ..
Si mereu o sa existe un baiat care sa`mi puna capac!
Mereu o sa`l iubesc ...
Dar , el nu o sa ma iubeasca ..
Dar asta e viata ... NEDREAPTA...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Un zambet de copil inocent se ascunde in spatele unei suferinte .
Cat timp va mai sta acolo ?
Dar el continua sa minta persoanele care`l iubesc .. Acel zambet e defapt un `zambet invers` :( `
~ Prostii scrise din inima ;x ~