Simo.
Coji de portocale =p~
O simpla melodie ...
Mi`a redat acel zambet care uitasem ca`l am =p~.
Acel zambet indragostit ` ^_^ .
O sa incerc sa`l pastrez ;x !
Nu o sa`i mai dau drumu =p~ !
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire