Coji de portocale =p~


O simpla melodie ... 
Mi`a redat acel zambet care uitasem ca`l am =p~.
Acel zambet indragostit ` ^_^ .
O sa incerc sa`l pastrez ;x !
Nu o sa`i mai dau drumu =p~ !