`...-_-...`

 Inima mea distrusa cauta sa fie iubita .
Sa fie iubita si sa iubeasca acea persoana care chiar merita .
Oare chiar esti tu aceea persoana ? 
De ce te uitai la mine cu ochii aia ;o3 ?
De ce inca o faci fara sa`ti pese ? 
------------------------------------------
Se poate ?
Sa fiu fericita cu un alt baiat ?
Dar nuuu x____x .
Nu se poate .. Inima mea traieste in trecut !
Se minte singura ...ea inca`l iubeste ^_^ .
Ea crede ca acel baiat o place ! 
E  atat de distrusa de aceea durere care tot isi cauta calea prin venele mele .
Dar cand va iesi afara ?
Poate cand mana mea va sangera dinou ..
Poate cand inima se va opri ...toate se vor termina ! 

----------------------------
Like you ! *_* .