- Inima termmina cu prostiile, el nu te iubeste ! Cum te gandesti la o impacare, asa repede ? Cum te gandesti ca el te iubeste ? Cum ? Ce motive ai sa crezi asta ? Poate el continuaa sa minta ...
- Tu ? Esti creier ! Gandesti logic ! Dar eu simt ... euuuuuuu !
- Bine ma ca gandesc ! Atunci sa faci ca tine ! Dar iti spun sigur ca iar vei suferii ! ..
