Voi dispareaa ! Oh` nuu .. nu am putut sa`o fac ... parca pe mess era cineva care ma astepta sa intru .. era Ea care avea nevoie de mine ... Doamnee nu stiu cum ne`ai facut sa ajungem sa fim atat de atasate una de alta chiar daca distanta isi face simtita prezenta ..
Ea sufera ? Si euuu ... Oare de ce ?
E minunat sa observi ca ai atatea lucruri in comun cu o persoana cu care chiar nu o cunosti, care e in alt oras..
Un oras foarte departe de orasul meu .. dar foarte aproape de inima mea ^_^ .
Eu cred ! Daca ea va fi aici niciuna dintre noi nu va mai suferi ! `Nici nu am mai avea nevoie de baieti =)) ! `
Ohh` I love youu ;x !
