4.3.2.1.0....1.2.3.4.5 ^_^ .

Nu mai dormii ..
Nu mai visa..
Nu mai gandii ..
Nu mai simtii ..
-----------------------
E momentul pentru meditare ..
Atatea lacrimi .. varsate pentru cineva special .
Atat de special =p~ !
Atat de special... Doar tuu ^_^ !
Ca doua flori ne ofileam privind spre niste ghipi .
Acei ghimbi , acele minciuni si acele glume -_- .
Relatia inseama un trandafir cu ghipi .
Tu incearca doar sa nu simti intepatura ghipilor !
Acum acei ghipi au disparut =P~
Sperrr.....
------------------------------


 7 . 10 . 2011 ..... Special day ^_^ .