Trezit din somn ..
Ca`i mult prea mica noaptea .
Ca visezi prea mult .
Ca viata e mai frumoasa decat un vis .
Daca o sti s`o traiesti ^_^ .
Totusi e doar un vis pe care`l traiesti ..
Fara sa sti ce se va intampla ..
Asa ca continui sa visezi ca si cum nimeni nu te`a deranjat ..
Dar te trezesti intr`o banca tampita si un prost vorbeste in fata ta ..
Te cearta parca el ar sta toata ziua cu cartea`n mana .
Parca el a avut numai 9 si 10 ..
Baa Eminescuu =))`
Voi nici nu stiti sa luati examenele aleaa =))` S
Si va luati de noi ca nu invatam ... vaiiii x___x .
Continua sa crezi ca viata`i frumoasa ! ;x