un simplu gând.

Pauză de viaţă vei lua când vei murii. 
Acum continuă să trăieşti, pentru a avea ce să povesteşti la persoanele care te aşteaptă acolo. 



Gânduri stranii la miezul noptii, defapt e seară, e pustiu şi e ceaţăă şi doar un suflet are să'ngheţe în frigul de afară. Şi doar un suflet vrea să moară, gândindu'se că va fi bine, că restul o să uite. 
E doar o seară, ca celelalte, întunericul şi frigul de'afară încă se găsesc. Până când un suflet cald, va răsări pe strada sufletului înghetat, îl va încălzii, îl va iubii . Îar vara va venii ....