Desene animate pline de amintiri.
Ai ghicit ^.^ . [ Vaca şi puiul ]
Eu sunt aia mare, prostuţăă rău şi am grijă de'un pui mic pentru că îl iubesc ^.^ ( Ş. ♥ )
Mi'au rămas doar două 'animale' care le mai am în sufletul meu.
Oups. Am rămas în pană de idei :-ss.
Da' ea ştie că oricâte cuvinte aş scrie aici contează doar douăăă !
Te iubesc ♥ !!
Vaca iubeşte puiu' şi puiu' iubeşte vacaaa. ♥



