Simo.

Without you..



`As vrea sa sti ca merg mai departe.
As vrea sa vezi eu pot si fara tine .`
Publicat de Simo`
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Postare mai nouă Postare mai veche Pagina de pornire

Despre mine

Fotografia mea
Simo`
Vizualizați profilul meu complet
Tema Simplu. Un produs Blogger.