I`m in love with a unknown ..

You for me, you are a unknown.
But for my heart, she know you, she love you!


Pot scrie luni întregi la această postare, dar nu cred că ar avea sens. Pentru că doar câteva cuvinte pot să spună mai mult decât pot scrie în atâta timp. 

I love you so much.
I want to be with you now. 
I miss you!

Probabil voi fi bine când mă vei ierta,
Dar simt că până atunci inima'mi va ceda.
Odată cu asta şi tu mă vei uita,
Îar tu vei pleca şi alta v'a fi a ta. 

Nu'i vorba de mine, îi vorba de iubire,
Aşa cum te tot gândeşti la mine cu dezamăgire.
Îmi pare rău, şi şti că mereu îmi va părea,
Şi ştiu că iubirea pentru mine va dispărea. 

E noapte, frig şi mâine'mi e ziua,
Dar eu continui să plâng bându'mi cafeaua,
Ascult în continu, aceeşi melodie, 
Melodia noastră, îmi dă aceea melancolie..

Te iubesc !