Fiecare secundă pe care o petrec în această încăpere îmi provoacă greaţă.
E decembrie, Crăciun, frig, ploaie şi nu zăpadă cum ar trebuii să fie ..
Încă mă înec în ură şi iubire falsă.
Mi s'a spus că după iubire nu există ură. Deci cum de există ?
În fine. Îmi iau gândurile şi visele şi plec în vacanţă.
p.s. : i miss you & i love you ^.^ !
S'a întâmplat atunci, ieri, azi şi pun pariu că se v'a întâmpla mereu.
Fiecare lacrima căzută pe obrazul rece îmi aduce mereu o veste urâtă.
Cum cu rău nu poţi să trăieşti, atunci cum trăiesc ?
Atunci eu nu traiesc o.O !
p.s. : eu sunt eu, tu eşti tu, dar noi suntem noi. o.O
Te rog nu mă judeca că scriu iar triste, era şi cazu nu ?
Atât m'am abţinut, atât am ţinut în mine, încât era cazul să explodez o.O.
Stai opreşte'te !
Fiecare cuvânt, înseamnă ceva. Ia'o de la capat şi vei înţelege. o.O
p.s. : nici eu nu am înţeles ^.^ .
Ş.
Şti, eu vreau totul înapoi.
C.
Când soarele v'a muri atunci v'a muri şi iubirea mea.
Ş. 2
Şi nu ştiu ce să zic, dar se pare tu că nu meriţi !
A.
Acum vreau doar un singur lucru, pe tine, aici !
Ş. 3
Şi mai e puţin şi ne e ziuaa !!
p.s. : dorinţe de Crăciun!