- Ce cauți tu aici ? Cine ești ?
- Un nimeni. De nicăieri. Ai uitat că exist ?
- Da încercam. Ce cauți aici ?
- Încerc să mă pierd în această minciună, pe care o numesc iubire.
- Te rog, lasă-mă.
- Bine. Iartă-mă.
Nu există destin, ci doar întâmplări ce-ți schimbă viața.
Nimic nu e pentru totdeauna, totul se termină odată.
