De ce privesc încă filele din trecut ? De ce am uitat să râd ? De ce te răzbuni ? De ce ai uitat ? De ce mă pedepsești ? De ce doar eu plâng ? De ce numai eu privesc la noi ? De ce ție nu-ți e dor ? De ce nu dorm ? De ce am uitat cum e să fi fericit ? De ce nu am uitat de a ta privire ? De ce îți ascult melodiile ? De ce numai eu greșesc ? De ce numai eu plătesc ? De ce numai eu iubesc ? De ce De ce te tot aud vocea ? De ce tot te privesc ? De ce te-aș privi o viața ? De ce nu mai simt nimic bun ? De ce nu-ți pasă ? De ce îmi pasă ? De ce te iubesc ? De ce nu mă iubești ? De ce continui să uiți ? De ce continui să sper ? De ce azi e la fel ? De ce nu încerc să scap ? De ce îmi adori tristețea ? De ce uiți de iubire ? De ce nu poți ajunge aici ? De ce încerci să mă alungi ? [...] [...] [...] [...] [...] De ce ?
' :| .. '
' :| .. '