Iertați-mi limbajul.

Am zis să o postez. Iertați-mi limbajul. Postare tâmpită. Nu știu de ce e pusă.



Ști mi se pare că ești puțin adormit. Te clatini așa, nu crezi că e trecut de ora ta de culcare ?
Iartă-mă că te consider un copil, dar ști ai trecut deja de vârsta când pot zice că ești mare, dar ești mai mic decât mine .. cum așa  ?
Nu că m-aș referii la tine. Doar așa dădeam apropo...
Vă dați ditamai adulții și când vedeți un copil îl alungați.
Amuzant puțin. Hai lasă vrăjala. Ai uitat că copilul ăsta te-a făcut să disperi în cel mai dureros mod ?
Hai nu zău. Și mai zici că ești adult. N-ai știut să iubești. Și vorba aia, copii iubesc 2 minute și după aruncă sau se joacă, hai nu zău, nu crezi că ești tu acum copil ? N-am fost și nici nu sunt, dar nici nu voi fi păpușa nimănui, să-și bată joc și după să mă arunce în cea mai împuțită groapă. Deci lasă mândria deoparte, ai uitat că te-ai îndrăgostit ? Ai uitat că eram numai a ta, ai uitat că te lăsam să faci tot ce-ți fute ție mintea, acum îți e dor ? Hai nu zău. Mă amuzi rău,  e prea târziu pentru iertare, deja ți-ai bătut joc prea mult, deja copilul s-a săturat, deja ți-ai dat seama ce-ai pierdut, deci încearcă frate să mă înlocuiești, vei vedea că nu găsești :).

p.s.: fumează-ți singur o țigară și uită de probleme, pentru tine, tu ești cel mai important nu alții..