Simo.
Mulțumesc. :)
Uită de probleme pentru o clipă.
Viața e frumoasă.
Problemele sunt doar niște probe.
Încearcă să le treci cu bine.
Deja, cineva mi-a reamintit ce înseamnă să zâmbești.
Și poate pe calea asta îi și mulțumesc.
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire