In Italy, now please ;o3 !

Bun venit ! 
Abonatul Cosmote, nu poate fi disponibil momentan. Încercaţi mai târziu sau niciodată ! 

What you want ;-j` ?
I'm gone ;x! I love him...


p.s.nu ninge pentru că tu ai plecat fără mine ;x! 
p.s. 2.:nu mai am de ce să scriu aici şi nici cine să citească. deci tu ce mai faci aici ? citeşti în întuneric prostiile mele o.O.dispari ! ;x