Abonatul Cosmote, nu poate fi disponibil momentan. Încercaţi mai târziu sau niciodată !
What you want ;-j` ?
I'm gone ;x! I love him...
p.s.nu ninge pentru că tu ai plecat fără mine ;x!
p.s. 2.:nu mai am de ce să scriu aici şi nici cine să citească. deci tu ce mai faci aici ? citeşti în întuneric prostiile mele o.O.dispari ! ;x