E greu știu, dar asta e.
Încă odată am ajuns la concluzia că nimeni nu merită încredere, pentru că odată și odată toți te dezamăgesc.
Lipsesc lacrimi, de care-mi încă dor. Lipsesc sentimente ce alții și-au băgat p**a în ele. Lipsești tu și-mi e greu, dar nu pot să zic din nou „Te iubesc” unor persoane care nu merită nimic! Și nu-i vorba despre mine, pentru că eu pot rezista și celei mai mari dureri din lume, dar e vorba de viitorul meu, ce este deja pătat și lipsit de inimă.
Pot zice acum cu zâmbetul pe buze că-i viața mea și numai a mea, nu ai dreptul, nici tu, nici altcineva să mi-o distrugi!